بیمه آتش سوزی و زلزله

بیمه ای است برای جبران خسارتهای وارده ناشی از آتش سوزی،صاعقه و انفجار به اموال و دارایی های منقول و غیر منقول متعلق به بیمه گذار و یا در تصرف قانونی وی از قبیل : ساختمان، ماشین آلات، محتویات، انبارها و یا خطرات دیگری در بیمه نامه مورد توافق قرار می گیرد.

الف-آتش سوزی مسکونی

با ارائه بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، ساختمان، تاسیسات و اثاثیه منزل شما در برابر خطرات اصلی آتش سوزی، انفجار صاعقه و خطرهای اضافی زیر تحت پوشش قرار می گیرد:

زلزله-سیل-طوفان،سقوط هواپیما،آشوب،بلوا،اعتصاب و … ، ترکیدگی لوله آب ،سرقت با شکست حرز،ضایعات ناشی از برف و باران و سنگینی برف

ب-آتش سوزی مراکز صنعتی

با ارائه بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی این امکان برای شما فراهم میشود تا دارایی های مراکز صنعتی اعم از ساختمان،ماشین آلات،موجودی کالاموجودی مواد اولیه، اثاثیه و … درقبال خطرات آتش سوزی ، صاعقه،انفجار و همچنین خطرات اضافی زیر تحت پوشش قرار گیرد:

زلزله، سیل، طوفان، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از برف و باران و سنگینی برف، انفجار و دفرمه شدن ظروف تحت فشار، هزینه پاکسازی و جمع آوری ضایعات پس از وقوع حوادث مشمول بیمه نامه، سقوط هواپیما، آشوب و بلوا و اعتصاب

ج-آتش سوزی مراکز غیر صنعتی :

شما میتوانید با خرید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی، بار مسئولیت و قوع خسارت های ناشی از بلایای طبیعی و حوادق غیر مترقبه برای کارگاه، انبار، فروشگاه و حمل کسب و کار خود را به شرکت بیمه منتقل کنید. شرکت بیمه متعهد می گردد خسارت وارده به دارایی های شما را که ناشی از آتش سوزی، صاعقه، انفجار و همچنین خطرهای اضافی زیر باشد را در کمترین زمان ممکن جبران نماید.

بیمه آنلاین 24

وب سایت بیمه آنلاین۲۴، درراستای بالا بردن سطح رفاه و آسایش خیال شما، جهت ارائه خدمات بیمه ای راه اندازی شده است. شما به کمک بیمه آنلاین ۲۴ می توانید با آرامش خیال و مطمئن درکمترین زمان ممکن خدمات بیمه ای خود را مدیریت و درهر لحظه وضعیت بیمه نامه خود را مشاهده و بررسی نمایید. کارشناسان بیمه آنلاین ۲۴ همواره با ارائه بهترین مشاوره های بیمه ای در جهت بالا بردن سطح آگاهی شما خدمت رسانی میکند.

تماس: 88307137-88813924

چطور میتوانم کمکتان کنم؟

برای پشتیبانی با دفتر ما تماس بگیرید