بیمه موتور سیکلت

شخص میتوانید با داشتن بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت، خساراتی را که توسط موتورسیکلت به اشخاص ثالث وارد می شود را جیران نمایید. البته براساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظف هستند مسئولیت خود را در مقابل اشخاص ثالث در قبال خسارت های مالی و جانی نزدیکی از شرکت های بیمه داخلی بیمه نمایند.

پوششها و تعدات بیمه ثالث موتور

خسارات مالی به اشخاص ثالث: درصورتی که طی بروز حادثه ای خسارت مالی به شخصی غیر از راننده مقصر وارد شود مطابق پوشش های بیمه نامه می توان از بیمه شخص ثالث موتور سیکلت استفاده کرد.

خسارات جانی به اشخاص ثالث: درصورتی که در اثر بروز حادثه ای خسارت جانی به فردی به جز راننده مقصر وارد شود می توان مطابق پوشش های بیمه نامه از بیمه خسارت دریافت کرد.

خسارت جانی به راننده مقصر: مطابق این پوشش درصورتی که راننده موتور سیکلت طی حادثه ای دچار خسارت جانی شود بیمه مطابق بیمه نامه خسارت وارد شده را جبران خواهد کرد.

تعهد مالی :  از ۹میلیون تومان تا ۱۸۰میلیون تومان

تعهد جانی سال ۹۸ : ۳۶۰میلیون تومان

تعهد راننده : ۲۷۰ میلیون تومان

بیمه آنلاین 24

وب سایت بیمه آنلاین۲۴، درراستای بالا بردن سطح رفاه و آسایش خیال شما، جهت ارائه خدمات بیمه ای راه اندازی شده است. شما به کمک بیمه آنلاین ۲۴ می توانید با آرامش خیال و مطمئن درکمترین زمان ممکن خدمات بیمه ای خود را مدیریت و درهر لحظه وضعیت بیمه نامه خود را مشاهده و بررسی نمایید. کارشناسان بیمه آنلاین ۲۴ همواره با ارائه بهترین مشاوره های بیمه ای در جهت بالا بردن سطح آگاهی شما خدمت رسانی میکند.

تماس: 88307137-88813924

چطور میتوانم کمکتان کنم؟

برای پشتیبانی با دفتر ما تماس بگیرید